www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> За оцеляването


Страници: (5) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> За оцеляването, Или трудностите около 2007, 2009, и 2012
Karutzar
Публикувано на: 19.6.2006, 13:01
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



Информация за предстоящите промени в слънчевата система има в нета отдавна и пълна. По въпроса за картите - не можах да ги намеря - за последен път съм бил на тези страници през 2003 - прерових всичките си фаворити (имам папка 2012) - възможно е домейна да е продаден. Или затворен - по-правдоподобно е. http://www.voxfux.com/, http://www.tmgnow.com/repository/planetary/the_threat3.html - втория линк - прикритата от Наса снимка на Сохо - как Нибиру навлиза в слънчевата система и реакцията на Слънцето - редки снимки - Наса просто затвори Сохо за известно време (Сохо - телескоп в орбита на земята - може да се наблюдава по нета в реално време).
На картите за които става дума - това което помня е: Северна Америка става островна страна, Южна - остават само Андите. Европа - Скандинавия я няма цялата, северна Франция с част от Белгия - стават остров - Британия е под вода, балтийските държави - също. Черно море са съединява с Средиземно - от Италия ще остане само семерната част (забележете - там където сме били ние - Българите). Австралия остава непокътната. Даваха се и точните координати на новите северен и южен полюси. Съжалявам, че не съм запазил цялата страница. Всичко това е изчислено базирайки се на орбитата на Нибиру, и влиянието и в/у Земята - въобще комплексен труд, отнел много време, енергия и средства. http://www.goroadachi.com/ е също много интересен линк. Астрологически датата 23 декември 2012 г. е уникална - никога е нямало и няма да има отново такава конфигурация на планетите спрямо млечният път. Болшинството от астролозите ( smil4341944e6b0c8.gif както винаги) са в грешка - с 2 изключения - единият е Робърт Ханд - най-добрият в западното полукълбо (защо ли пък не му се превеждат книгите на български? smil4334acc8dd304.gif ) - Книгата му със изследването на 2012 г. въобще не се появи във Финландия - въпреки, че бе издадена в голям тираж - въпрос - кой и защо е изкупил цялото издание - което и е на английски - няма превод на фински - smil4341944e6b0c8.gif нали трябва да я дадат на преводач за превод.
Както и да е. 75% от човечеството са хора без божа искра в себе си. Вярвам, че разбирате какво говоря. Leading Edge има достатъчно инфо за това.
Имам съмнения, че http://www.planetx2003.com/ имаше картите - но както виждате - вече ги няма.
Отварям тази тема за всички, които имат някакво инфо, или се интересуват за собственото си спасение (което е предначертано зе всеки 1 от нас)
Привети на всички от мен - Каруцар Пайтонджия - водач на българската фараонска колесница
smil4334ad1724132.gif


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Petee
Публикувано на: 19.6.2006, 13:52
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Хубава тема! Ще разкажа малка история: Баща ми бе много привързан към дядо. След смъртта му много страда и често четеше книгите на Ванга и всякаква литература, която говори за пътя на човешката душа след смъртта. Не искаше да повярва, че вече го няма. Преди няколко дни ми сподели, че е сънувал няколко пъти дядо ми, който е стоял настрана сърдит и сериозен. Междувременно имаше раздор в родата за един имот, който беше собственост на един братовчед на баща ми с психически проблеми и който имот едни тарикати(пак от родата) присвоиха като накараха братовчеда да подпише някакви документи. Баща ми искаше да се бори за някаква справедливост, защото на практика имота се падаше на него, на леля ми и на няколко други роднини. Тогава той свързал нещата със съня и започнал да търси някаква ясновидка, екстрасенс и т.н., която да пита дядо ми дали имота е причината за... сещате се. Някаква колежка на баща ми му дала някакъв телефон, той се обадил и отишъл при някаква жена. Разказал каква е работата и питал трябва ли да се бори за имота. Жената отговорила: "Не бива!". Казала още, че говори с духовните учители, които и разкривали много неща за бъдещето на Земята. Бях казал на баща ми за предсказанията на Дънов, че Гърция ще потъне, че в океана ще излезне нов континент и "вие ще отидете там", че сегашните ни черноморски градове ще потънат и "един по вътрешен град ще стане пристанище" и т.н. Той питал дали това са истинни данни и жената потвърдила. Казала, че черно море ще дойде до Велико Търново. Казала също, че съществата с които говори и диктуват, тя пише и после прочита написаното. Така нарисувала "новата карта на света", на която обаче били нанесени само някакви точки. Споделила с някаква друга жена за картата и тя й казала, че тя е 12-тия човек който вижда тази карта и че картата се гледа на обратно.
Баща ми попитал: "Чакай бе, ми то ако стане така то страшно много хора ще погинат!", а жената отговорила, че ще бъдат пренесени на две други далечни планети (което казва и Дънов). Не разбирала как така тези същества които й говорели идвали от толкова далеч и ги попитала. Те й казали, че ние човеците не знаем законите на природата за времето и пространството. Казали и като свърши да пише, да сгъне листа по диагонала. Тя го сгънала и те й казали: "Виждаш ли как простанството изчезва и става нула". Така се предвиждали от толкова далече....
Е извинявам се ако съм досадил и случката на баща ми ви звучи като пълна измислица, но се интересувам от темата и исках да я споделя. smil4334ad1724132.gif
PMEmail Poster
Top
Petee
Публикувано на: 19.6.2006, 13:57
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Опа! Забравих да кажа, че жената е казала, че бяло море ще дойде до Родопите.
PMEmail Poster
Top
Petee
Публикувано на: 19.6.2006, 14:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Ей аз в момента съм в северна Италия, значи да не се плаша ако тръгне да идва водата :)
Лошо обаче, защото в Рим има немалка българска колония... е разбира се тази в Милано е доста по-голяма, но .... smil3dbd4e7853679.gif smil4334a4c5e23b8.gif
PMEmail Poster
Top
Запознат
Публикувано на: 19.6.2006, 16:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



България на две морета! smil4334abded4493.gif
PM
Top
Karutzar
Публикувано на: 19.6.2006, 17:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



Черно море ще бъде до Айтос, Бяло - до Златоград.
Petee - много-много не вярвай на врачки и "пророци". Дънов е толкова пророк, колкото аз съм лазерен физик. smil4341944e6b0c8.gif Май имам повече шансове от него да стана лазерен физик. Дънов е бил проводник на господарите да всички тези секти - започвайки от смидетелите - през мормоните - до сайентолозите. Завършил е семинария (или някаква подобна глупост) в хамериката . От всичките му "пророчества" малко са се оказали вярни - пък и тях ги е изкопирал от думите на духовно извисени личности от онази епоха. Може много да се спори по въпроса и за Ванга. Борбата м/у черните и белите магьосници не е от вчера. Почне ли някой да ти проповядва евангелия, сутри, корани, и "нам си кви фалшификати - тегли му 1 БАСТА. Истината е в самите нас - в Духът - Божията искра. От там черпим знания, умения - чрез, и с него ще станем Бог в съединение. Всичко е Вибрация, породила се от Първопричината. Този който не е настроен на нея - хм - ще го обясня по-подробно. Нарича се "биене". Струните на пианото са с по 1, 2, и 3 струни настроени на унисон (съвпадащи се вибрации). Тонът А (ла) на първа октава има 440 hZ. Ла на втора октава би трябвало да е 880 - да ама не - не е - парадокс. Математически все-още не може да се изчисли този парадокс (въпреки че в университета в Турку вече 20 г. правят опити на тази тема). Но да приемем, че ла от втора е 880 hZ - струните трептят с половинките си, четвъртинки, третинки и т.н. - наричат се обер и убер тонове (engl - over and under). Ако настроиш 2 от трите струни на 440hZ - а третата на 339 hZ - знаеш ли какво ще стане - при все че е 1 струна - тя разстройва другите две. Горе-долу и това се е случило с Българският народ в неговата история. Ренегати го принудиха да забрави собствените си корени, величия, знания, опит, и мъдрост. Тези ренегати сега наричаме евреи, чифути, и "нам си кви. Истината е, че са се обърнали към тъмнината - станали са обратно на това, което са били. Да не забравяме и мойсей - без неговото предателство не би могло да стане. Уверен съм, че Елтимир знае това - въпрос е защо не го казва открито. чифутите имат почти същата генетическа структура като нас Българите. И за да не остане и грам съмнение че ние сме били и в Египет, Тибет, и къде ли не - случайни неща не стават. Планините Сакар - в България и Египет, проходите Шипка - у нас и в Тибет - Не искам да пиша книга за "съвпаденията".
На 23.12.2012 г. ще "прозвучи" 1 нова вибрационна вълна - из цялата вселена. Този, който не е настроен на нейната дължина ще престане да съществува - за избраните тя ще носи любов, радост, и облекчение.


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Ahnenerbe
Публикувано на: 19.6.2006, 18:17
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 79
Участник # 437
Дата на регистрация: 17-June 06



Спомням си че бях чел някъде че в САЩ били събрани доста екстрасенси за да видят какво ще представлява земята след години и виденията им били че почти целия свят ще потъне под водата обаче Балканите ще сотанат както и високите части на света-Хималаите,Андите и т.н.може и да е вярно защо тогава евреите драпат толкова за да се заселят точно тук а?
Трябва като тръгне да става това и НАТО и САЩ да не могат да направят нищо да се рзправим с циганите и другата измет подобаващо както са го правили великите българи преди нас!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 19.6.2006, 19:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Ето, дойдохме си на думата. Вече става ясна картинката и причините евреите драпат към България. Помолих Хунор да публикува една интересна картинка. Надявам се по-късно ще я пусне в галерията.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Ahnenerbe
Публикувано на: 19.6.2006, 19:52
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 79
Участник # 437
Дата на регистрация: 17-June 06



QUOTE (Севар @ Jun 19 2006, 07:29 PM)
Ето, дойдохме си на думата. Вече става ясна картинката и причините евреите драпат към България. Помолих Хунор да публикува една интересна картинка. Надявам се по-късно ще я пусне в галерията.

Късно се сетиха затова сега почват масово да купуват земя и да покровителстват циганите ама според мен пак няма да успеят.Ако им се даде отпор дори и малък никой евреин няма да дойде тук понеже те няма да им кажат защо да идват в България.
Най-лошото е че българите бягат по чужбина а там ги чака гибел.Ако беше лошо тук защо ще идват толкова богаташи основно англо-саксонци ама май забравят че нацизма се надига в България и няма всичко да мине гладко на хората им писна да живеят на ръба и в скоро време може да предпочетат риска да умрат вместо да живеят като роби.За жалост се използват окултни методи за промиване на мозъка на българите а сред нас няма хора които знаят как да се противодейства на техните въздействия.може и да греша не знам трябва да има някой ама...
PM
Top
Petee
Публикувано на: 19.6.2006, 20:54
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Дънов е пророк! Поинтересувай се какво е казал пък тогава говори. А за евреите не се притеснявайте, във Ведите, Библията и т.н. е казано, че този път Господ ще прати огън и от силното слънце ще останат само тези които трябва. Ванга казва, че милиони хора ще имат нужда от България и от Българите, както и "да се обичате да не се мразите, защото всички сте мой деца". България ще се напълни с народ от цял свят и не знам как ще ги изхраним... :)Това разбира се няма да се случи докато българите не са готови... Почвайте да затваряте по някои друг допълнителен буркан за всеки случай (в кръга на шегата разбира се).
PMEmail Poster
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 19.6.2006, 21:36
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



QUOTE (Ahnenerbe @ Jun 19 2006, 07:52 PM)
QUOTE (Севар @ Jun 19 2006, 07:29 PM)
Ето, дойдохме си на думата. Вече става ясна картинката и причините евреите драпат към България. Помолих Хунор да публикува една интересна картинка. Надявам се по-късно ще я пусне в галерията.

Късно се сетиха затова сега почват масово да купуват земя и да покровителстват циганите ама според мен пак няма да успеят.Ако им се даде отпор дори и малък никой евреин няма да дойде тук понеже те няма да им кажат защо да идват в България.
Най-лошото е че българите бягат по чужбина а там ги чака гибел.Ако беше лошо тук защо ще идват толкова богаташи основно англо-саксонци ама май забравят че нацизма се надига в България и няма всичко да мине гладко на хората им писна да живеят на ръба и в скоро време може да предпочетат риска да умрат вместо да живеят като роби.За жалост се използват окултни методи за промиване на мозъка на българите а сред нас няма хора които знаят как да се противодейства на техните въздействия.може и да греша не знам трябва да има някой ама...

Силите на злото добре ваксинираха общественото мнение против национализма с тая Атака...

И все пак...представете си стая,вътре дебел,мазен,богат чужденец или спаружен, гнусен еврейн...и вие там.Тогава наистина ще се види кой е по-по-най.Та кой би се бутал в една стая с разярен българин? Кой би застанал на пътя на българин,като знае какво става ако се разяри? Въобще кой би се опитал да се хване за плаващата ни бъдеща граница,ако се разярим сега?
PM
Top
Karutzar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE (Petee @ Jun 19 2006, 08:54 PM)
Дънов е пророк! Поинтересувай се какво е казал пък тогава говори. А за евреите не се притеснявайте, във Ведите, Библията и т.н. е казано, че този път Господ ще прати огън и от силното слънце ще останат само тези които трябва. Ванга казва, че милиони хора ще имат нужда от България и от Българите, както и "да се обичате да не се мразите, защото всички сте мой деца". България ще се напълни с народ от цял свят и не знам как ще ги изхраним... :)Това разбира се няма да се случи докато българите не са готови... Почвайте да затваряте по някои друг допълнителен буркан за всеки случай (в кръга на шегата разбира се).

Petee знаеш ли какво е "определението" за Пророк? Божи пратеник - Всичко, което той предупреждава и предсказва СТАВА! Дали е така с Дънов и Ванга? Имали ли са те пълен достъп до акашите? Наистина ли ти не знаеш за тяхни "предсказания", които не са се сбъдвали? Защо дъновистите крият, че Дънов се е самоубил? Неговите "предсказания" за комунистите вярни ли бяха, или просто е нямал достатйчно акашова информация за тях? Божи пророк ли е този, който не знае какво има да става? Как е бил финансиран при "следването" си в хамериката (от кои) и след това? Знаеш ли каква е разликата м/у черното и бялото, + и -, денят и ноща? ЧОВЕШКОТО ЕГО! И СЕБЕЛЮБИЕТО КАТО РЕЗУЛТАТ ОТ НЕГО! Знаеш ли историята, когато 1 съпруг му е теглил як бой, защото не искал жена му да ходи на сбирките му? Кого е трябвало да слуша жената? - съпруга си, или "пророка" Дънов? Божиите закони ли е следвал той в този случай или собственото си тшестлавие? Или не ги е знаел тези неотменими закони, или не му е пукало за тях. Ами Ванга? Същата, която проповядва православното християнство? Ама сериозно е Божи "пророк"? smil4341944e6b0c8.gif Да бе - същото това хрисимо "христианство" на император Константин (той май си е умрял "езичник") - знаеш ли как е "съставена" Библията? Да - днешната (с най-стар преприс от VІ век)? Йошуа никога не е искал да прави религия нова. Тя е резултат от плана на евреите да съборят Римската империя. Дааа - и най-големия престъпник-убиец на последователите на Йошуа е същия този Павел - дето има най-много "писания" в Новия завет. Ами Стария завет? Знаеш ли кога е "написан, и от кой? След връщането от "плена във Вавилон". Та, Ванга проповядва същото това политическо "християнство" дето няма нищо общо с учението на Йошуа. (Йошуа е истинското му име на Исус - вярвам, че го знаеш) ПО ДЕЛАТА ИМ ЩЕ ГИ ПОЗНАЕТЕ!


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Karutzar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE (Севар @ Jun 19 2006, 07:29 PM)
Ето, дойдохме си на думата. Вече става ясна картинката и причините евреите драпат към България. Помолих Хунор да публикува една интересна картинка. Надявам се по-късно ще я пусне в галерията.
Привет Севар

smil4341944e6b0c8.gif Причините са че чифутите са пиявици - дърво без корен - собствени енергии нямат - и за това крадат от чуждите. Ами че кой ги е карал да се отделят от нас Българите и да "тръгнат по тъмния път"? Само дето не знаят, че на светло ще изгорят. И наивно си мислят, че щом в България има енергийни врати - ще могат да си "цоцат" от тях енергия. Да, ама НЕ! Този път ще им преседне.


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Petee
Публикувано на: 20.6.2006, 10:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Говорош глупости за Дънов. Не знам как, кой и защо го е финансирал, но чета това което е говорил и съвпада с писанията и предсказанията в Библията. Евреите по времето на Римската империя са си били доста далече от Рим и как ще тръгнат да го завладяват не ми е ясно. Освен това те ако искат да завладеят дадена страна ще го направят отвътре, чрез контрол върх парите и търговията, а не с оръжие. Исус говори против евреите все пак.
Не си мисли, че всичко можеш да обясниш с разни трептения и честоти. Ние хората имаме още много да учим. На мен обаче ще ми е много интересно да чуя всички отричащи Християнството ако един ден се окаже, че там е истината. Оле какво ще правите тогава? Христос бил инструмент на евреите да сринат Римската империя?! Че защо ще я сриват като са си живеели охолно вътре и маса народ им е царувал. Ами императорите? Тиберии например е бил еврейн, защо и какво ще срива от върха? Както и да е...

Пускам ти пророчествата на Ванга та ти сам да ги провериш дали са вярни. Между другото тя казва, че Православието пак ще се издигне и пак ще бъде преследвано.

Пророчествата на Ванга

“От 1991 ще има много тревожни и тежки години. Градове и селища ще се разрушат от земетресения и наводнения, природни и обществени катаклизми ще разтърсват земята, боевете и кръвопролитията няма да имат край.
Ще вземат връх лошите хора , а крадците, пияниците, доносниците и блудниците няма да имат брой.
Между хората ще се създават нетрайни, съмнителни връзки и те ще се разпадат още в началото.
Чувствата силно ще се обезценят и само лъжливата страст , по-точно амбицията и егоизмът ще са стимули за отношенията.
Ще дойде ден, когато хората ще станат толкова развратни, че ще започнат да се съвукупляват по улиците.
Поради неразумните си действия човекът ще нанесе големи поражения на природата. Понякога виждам такава картина: почерняла и обгоряла земя, а по нея се движат шепа хора като сенки.
Много и незнайни болести ще се появят. Хората ще падат по улиците без видима причина и без да са боледували.
Ще изчезнат от лицето на земята различни растения, животни: най-напред ще изчезнат лукът, чесънът и пиперът, след това пчелите, а млякото ще стане вредно.
Всичкото злато ще излезе на повърхността на земята, но ще се скрие водата.
Ще настъпят много промени, ще дойдат нови водачи, а други ще бъдат пометени; трети ще се пенсионират от страх.
Ще заемат постове много жени, на които новите служби няма да им бъдат призвание.
Ще дойдат хора не с култура, а със знания.
Ще дойдат тежки времена. Хората ще се разделят на групи по вяра.
Ще дойде на света най-старото учение, но това няма да стане скоро. Още Сирия не е паднала.
По-ярка светлина ще засвети в Йерусалим.
Ще дойде думата “Волга” и тя ще величае над планетата."
PMEmail Poster
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 20.6.2006, 11:08
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



На мен ще ми е още по-интересно,какво ще стане,когато цялата биологична маса християни някой ден разберат,че няма никаква истина в християнството smil4341944e6b0c8.gif

А и евреите така и го завладяха Рим: с религия....а причината да го направят е фанатичната им богоизбраност и вродена изродщина.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (5) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020